Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Pozor! 22. 9. 2017 se chystáme na kompletní inventuru. Z toho důvodu bude prodejna zavřena a nebudeme vyřizovat ani objednávky na e-shopu. Děkujeme za pochopení! Tým Ahifi

Seat Leon CUPRA
Sdílet na Facebook Like

Seat Leon CUPRA - odhlučnění vozidla + montáž výškových reproduktorů Focal

Popis instalace:

Nový Seat Leon C U P R A. Odhlučnění vozidla Seat Leon spočívalo ve vytlumení všech 4 dveří 3 vrstvami tlumení, odhlučnění plastových podběhů (předních), kompletní vytlumení zavazadlového prostoru včetně blatníků z vnitřní strany a prostoru pod zadními sedadly. Celkový nárůst na váze u této montáže byl přesně 19,828 kg. Je důležité, aby se hmotnost vozidla rapidně nezvedela. Pokud do vozidla necháte instalovat tlumení o váze 50 kg nebo klidně i více, snižuje se vám výkon auta a tím pádem roste spotřeba, která je u 50 kg tlumení klidně až o 0,5 litru na 100 km vyšší! My odhlučňujeme vozidla s ohledem na efekt, bereme v potaz i nárůst váhy.
Již dlouho jsme neslyšeli tak dobré tovární ozvučení jako bylo v tomto Seatu, kde si zákazník připlatil za Seat Sound System (7200,-). Rozhodně doporučujeme si připlatit při koupi nového vozu. Jediné co chtělo doladit, byly výškové reproduktory, které jsme nahradili výškáči od Focal z řady K2 POWER a sladili se zbytkem tovární aparatury.

Kompletní cenové rozpětí instalace (materiál + práce): 17.940 CZK vč. 21% DPH

Použité komponenty:
Upozorňujeme, že uvedená cena byla platná v době této konkrétní montáže.
V současnosti se může mírně lišit. Pro aktuální cenu nás prosím kontaktujte.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.