Můj účet

Zvukově izolační materiál Comfortmat Blockshot

zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 7 mm, izolace 32 dB, hmotnost 4,11 Kg/m² 
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Zvukově izolační materiál Comfortmat Blockshot
Tip

Zvukově izolační materiál Comfortmat Blockshot

Comfortmat Blockshot je špičkový zvukově izolační materiál z modelové řady Premium. Jedná se o membránový materiál, který kombinuje zvukově i tepelně izolační funkci díky své vícevrstvé struktuře. Je tvořen membránou o tloušťce 2 mm a tepelně i zvukově izolační vrstvou o tloušťce 5 mm. Blockshot byl v roce 2021 mírně inovován vylepšením protihlukové membrány, díky čemuž se zvýšila schopnost zvukové izolace materiálu až na 32 dB. Důležitou součástí materiálu je i nejnovější generace moderního montážního lepicího tmelu, který zaručuje stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů. Lze tedy zaručit, že Blockshot se samovolně neodlepí ani na velmi zakřivených a reliéfních plochách. Blockshot je samozřejmě zcela voděodolný, neabsorbuje vlhkost, nehnije a nerozkládá se. 

Hlavní vlastnosti materiálu Comfortmat Blockshot

 • Špičkový zvukově i tepelně izolační materiál určený pro odhlučnění vozidel.
 • Vícevrstvá struktura tvořená zvukově izolační membránou, zvukově i tepelně izolační vrstvou a adhezivní vrstvou.
 • 100% odolný vůči vodě a vlhkosti, nehnije, neabsorbuje vlhkost a nerozkládá se.
 • Extrémně přilnavá samolepící vrstva, díky které se materiál samovolně neodlepí dokonce ani pod vodou. 
 • Odolnost vůči extrémním teplotám - stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů.
 • Vysoká úroveň zvukové izolace až 32 dB, což je dle testů průměrně o 10 dB více než u konkurenčních materiálů.
 • Pohodlná instalace i na velmi zakřivených a reliéfních plochách díky vysoké flexibilitě materiálu. 

Technické parametry materiálu Comfortmat Blockshot

 • Tloušťka: 7 mm
 • Rozměr: 700 x 500 mm
 • Zvuková izolace: 32 dB
 • Hmotnost: 1,44 Kg (4,11 Kg / m²) 
 • Přilnavost: 6 až 8 N / cm
 • Cena za: 1 ks

Kam tlumící materiál Comfortmat Blockshot aplikovat

Comfortmat Blockshot je určen nejčastěji pro odhlučnění podlahy, zavazadlového prostoru a předních i zadních podběhů. Aplikuje se jako druhá vrstva na antivibrační materiál (například Comfortmat D2), který zamezí vibracím a rezonancím. Díky svému vícevrstvému složení s protihlukovou membránou plně nahrazuje druhou i třetí vrstvu odhlučnění. Pokud si nejste jisti výběrem vhodného materiálu, doporučujeme použít náš konfigurátor odhlučnění, který nabídne vhodné materiály i počet kusů podle typu auta. Nejčastější použití tlumícího materiálu Comfortmat Blockshot:

 • Podlaha
 • Přední a zadní podběhy
 • Zavazadlový prostor
 • Torpédo
 • Motorová přepážka
 • Středový tunel

O tlumících materiálech Comfortmat

Společnost Comformat působí na trhu již od roku 2010 a za tu dobu se rychle etablovala do pozice předního světového výrobce antivibračních a zvukově izolačních materiálů. Comfortmat přinesl do automobilového průmyslu nové technologie umožňující maximální efektivitu, nižší hmotnost materiálů, stálou účinnost i v extrémních teplotách a v neposlední řadě velmi snadnou aplikaci. V posledních letech Comfortmat udává směr v oblasti odhlučnění vozidel a pravidelně přináší na trh materiály s rekordní účinností a excelentními vlastnostmi, kterých doposud nebylo možné dosáhnout. To vše je možné pouze mnohaletým výzkumem v laboratořích Comfortmat, nejvyšší kontrolou kvality v každé fázi výroby, modernizací výrobních strojů se zapojením předních světových odborníků do automatizace výrobních linek a vytvoření výzkumného centra vybaveného nejmodernějšími zařízeními. Vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti Comfortmat mají rozsáhlé vědecké a výrobní zkušenosti, pravidelně provádějí nezbytné fyzikální a mechanické zkoušky a disponují odbornými znalostmi z oblasti vibroakustických vlastností automobilů. Díky tomu mohou výrobky Comfortmat splňovat ty nejnáročnější požadavky současného automobilového trhu. 

Katalogové číslo:COM BLOCKSHOT
ZnačkaComfortmat
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Typ materiáluZvukově a tepelně izolační
Tloušťka7 mm
Rozměr700 x 500 mm
Zvuková izolace32 dB
Protihluková membránaAno
Hmotnost 1 kusu1,44 Kg
Plošná hmotnost4,11 Kg / m²
Přilnavost6 až 8 N / cm
VoděodolnostAno
Tepelná izolaceAno
BarvaModrá s bílým potiskem
Cena za1 kus
Pořadí vrstev2.
Hmotnost:1.440 kg

Komentáře k produktu

10|Radim , 21.11.2022, 13:58
Dobrý den, bude mít nějaký efekt pokud použiji tento materiál pouze na plastové podběhy a dál už nic? Plechová část karoserie je nastříkaná Bitumenem a předpokládám, že na ten již nic lepit nelze...Děkuji za odpověď
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 23.11.2022 13:42
Dobrý den Vážený zákazníku, i pouhé odhlučnění plastových podběhů dosti pomůže. 
9|Tomáš , 04.04.2022, 20:53
Dobrý den, na motorovou přepážku použít SGM Barrier nebo Comfortmat Blockshot? Je mezi nimi zásadní rozdíl? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 05.04.2022 09:28
Dobrý den, SGM Barrier je určen jako třetí vrstva, jeho aplikace bez druhé vrstvy nemá smysl. Takže buď Comfortmat Blockshot, případně ještě účinější Titan. Od SGM by byl vhodný SGM Barrier Ultra, ale momentálně čekáme na naskladnění. 
8|Roman Doležal , 06.05.2021, 22:33
Dobrý den, jaký materiál použít jako náhradu tohoto, který doporučujete, ale je nedostupný. Použití na plastové podběhy ( nadkolí). Renault Laguna 2. Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 07.05.2021 08:07
Dobrý den, doporučuji SGM Barrier Ultra, je to vlastnostmi velmi podobný materiál, ale ještě o něco účinnější.
7|Michal , 24.04.2021, 10:19
Dobrý den, dá se tento materiál použít i na odhlučnění dveří? Koukám, že to v popisu není napsané, ale z odhlučnění podlahy mi zbylo pár kusů, akorát tak na zadní dveře a už pro materiál jiné využití nemám. (Samozřejmě v kombinaci s antivibračním materiálem). Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 24.04.2021 13:08
Dobrý den, Blockshot je stejný materiál jak Integra, jen má silnější membránu a je díky tomu účinnější a má mírně vyšší hmotnost. Takže použít jej samozřejmě můžete, těch pár stovek gramů navíc zadní dveře zvládnou. Konečný 
6|Zao , 07.02.2021, 16:30
Dobrý den. Potřebujeme odhlučnit místnost. Jedná se o stěnu, která sousedí s místností s větším pohybem a hlasitosti lidí. (Dvojchata.) Stěna je z trámů, ale už starých, nevzhledných, nevadí nám, že bude zakrytá. Na materiál pro odhlučnění stejně chceme dát ještě desky (asi palubky).Hledáme co nejtenčí izolaci, protože plus případné palubky by obložení vadilo do pevného schodiště. Děkuji za reakci.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 09.02.2021 16:25
Dobrý den Vážený zákazníku. Naše firma se věnuje odhlučnění vozidel. Bohužel, nedokážu odhadnout účinnost v tomto případě. Comfortmat Blockshot bude ideálním materiálem.
5|Ondřej , 17.01.2021, 11:51
Dobrý den, jak je na tom tento materiál s hořlavostí? Chtěl bych ho použít na vytlumení boxu s 3D tiskárnou a pro jistotu chci nehořlavý materiál :)
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 19.01.2021 10:12
Dobrý den Vážený zákazníku. Všechny materiály Comfortmat jsou nehořlavé, tedy i Blockshot.
4|Michal , 12.11.2020, 20:44
Dobrý den, dá se použít i na odhlučnění motoru? Tedy na kapotu? Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 13.11.2020 13:27
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít jen upozorním, že jedná o težší materiál než námi doporučený Neoprene , který je skrze zatížení vzper pro kapotu vhodnější . 
3|Matěj Severa , 03.06.2020, 19:39
Dobrý den, mohu se zeptat prosím zda li je tento typ materiálu vhodný pro snížení co největšího hluku a dunění od zadních koncovek a tlumičů výfuku?. Antivibrační materiál jsem už po celé podlaze kufru, podběhu a pátých dveří použil. Ale hluk proniká furt dost, je toto nejúčinnější možnost?. Děkuji moc.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.06.2020 09:59
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze takto použít. Pokud by se mělo odhlučnit ještě lépe, doporučil bych kombinaci již nalepeného antivibračního materiálu, jako druhou vrstvu Comfortmat Vision a jako třetí vrstvu Comfortmat Blockator, to by byla nejvíce účinná kombinace.
2|Pjo , 12.04.2020, 19:37
Zdravim, jaky produkt od Comfortmat je takovy univerzalni, kdyz chci dat proste jeden typ vsude a ne vice vrstev ruznych produktu ? V zasade mi jde o snizeni vnejsiho hluku. Diky.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.04.2020 16:26
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud je v plánu použít pouze jeden druh materiálu, doporučuji použít zmíněný Comfortmat Blockshot.
1|Jaroslav Machotka , 08.04.2020, 19:04
Dobrý den,mohu se prosím zeptat, jak si tento materiál z hlediska míry odhlučnění vede v porovnání s Gladen Aero Multi? Jedná se mi o odhlučnění motorového prostoru staršího benzínového vozu (prostor pod torpédem a před nohami řidiče/spolujezdce).Doporučili byste (při použití jednoho či druhého) aplikovat ještě druhou vrstvu tlumení? (např. Gladen Aero Wave/Foam)Předem moc děkuji za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 09.04.2020 18:46
Dobrý den Vážený zákazníku, u tohoto materiálu se vždy používá ještě antivibrační vrstva, která se aplikuje vždy jako první krok. Materiál na odhlučnění prostoru noh řidiče a spolujezdce mohu doporučit Comfortmat D2 , na něj následně aplikovat Comfortmat Blockshot. U odhlučnění torpéda opět první vrstva Comfortmat D2 a na něj Comfortmat Neoprene. Účinností se tato varianta tlumení nedá vůbec s Gladen Aero-multi srovnávat, materiály Comfortmat jsou výrazně účinnější.

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
105 zákazníků hodnotilo
96×
Anonymní uživatel
25. 3. 2023

Luxusní materiál. Doporučuji pěkně se zpracovává a drží!

Anonymní uživatel
12. 2. 2023

Plná spokojenost. Snadná montáž, odhlučnění podlahy. Pocitově o 100% utlumení hluku od kol.

josef jančík
18. 7. 2022

již minulá šarže skoro nešla odlepit od okrajů,krycí papír se trhá a táhne za sebou lepící vrstvuna BLOCKÁTORU jsem málem volal posily,krycí igelit-nebo co to je-skoro nešel odlepit a když už,zůstavalo na něm hodně lepidla.Kde asi udělali soudruzi ze SSSR chybu?Jelikož jsem s materiály již pracoval,byl jsem nemile překvapen..........

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 25.07.2022 15:49
Dobrý den, stejně jako u Vaší předchozí reakce na COM Integru tak ani zde jsme takovou zkušnost s tímto typem materiálu nezaznamenali a tak mě napadá zda jste jej nenechal delší dobu na slunci či nekdě nahřát před aplikací, to by vysvětovalo vše co popisujete . Tento typ materiálu není nutné nahřívat spíše naopak . Musím však říct, že my tento materiál používáme každý den a nikdy jsme sním neměli žádný problém spíše naopak a tak nemohu s takto negativní hodnocením souhlasit. 
Tomas Sobota
14. 5. 2022

Pracuje se s ním velmi dobře, lepí taky velmi dobře. Do určité míry se dá tvarovat. Zvukově izolační vlastnosti zatím nemůžu hodnotit.

Libor Jopek
29. 4. 2022

Snadná instalace, velmi dobrá přilnavost k podkladu. Materiál slušně tlumí. Použit v plastovém nadkolí.

Adam Blecha
2. 4. 2022

Zatím nejlepší ze všech odhlučňovacích materiálu co jsem zkusil

Martin Drengubiak
18. 10. 2021

Prijemny na omak aj vzhladovo. Velmi dobre izoluje od hluku. Pri manipulacii odporucam rukavice. Velmi sa totiz kamarati s kazdym povrchom ktoreho sa dotkne 🙂

Michal Bzura
9. 8. 2021

Kvalita, dobře se s tím dělá, auto citelně ztichlo.

Ověřený uživatel
21. 5. 2021

Špičkové tlumení, lepší než předchozí materiály

Vlastimil
29. 3. 2021

Opravdu zmizelo drnčení karosérie. I když má materiál tloušťku 7mm, tak se i na nerovný povrch dobře přizpůsobuje a dobře lepí. Ale hmotnost je docela vysoká :)

Ověřený uživatel
15. 3. 2021

Dobre se tvaruje a výborně lepí... už na první pohled a omak velmi zajímavý materiál a funkční

ZBYNEK Fliedr
11. 3. 2021

Použil jsem na příčku motorového prostoru ( motor vzadu) a jsem velice spokojen je to velice efektivní motor už téměř neslyším

Antonín Mlejnek
11. 2. 2021

S materiálem se skvěle pracuje !

Miroslav Toman
2. 2. 2021

Instaloval jsem tento materiál na podběhy u Octavia I a musím říct, že jsem byl fakt překvapený. Hluk od kol zcela zmizel ačkoliv jsem četl články , že je instalace méně účinná. Tak za sebe mohu doporučit instalaci i materiál . Hlavně dobře očistit lepenou plochu jinak samozřejmě drží na místě.

Jan Malý
14. 1. 2021

Tento produkt jsem použil na zavazadlový prostor Renaultu Twingo. S materiálem se velice dobře pracuje, je tvárný, velice dobře se přilepí k podkladu. Hluk od kol není skoro slyšet, velice dobře tlumí.

Milan Vavruša
19. 12. 2020

Za mě zatím top produkt, použito na podlahu a motorovou příčku v kabině. Rozdíl je značný.

Ověřený uživatel
19. 11. 2020

Rychlé doručení, efekt se uvidí. Tedy spíše uslyší :-)

Ověřený uživatel
16. 11. 2020

Super, dobře se s ním pracuje

Ověřený uživatel
1. 10. 2020

V součinnosti s \'Comfortmat Extreme Pro\' výrazné ztišení. Odhadem 70%. Přiznám se, že jsem tlumil plastové odpadní stoupačky průměru 100 mm. Po zakrytí stoupačky maltou a nanesení štuku, je hluk padající vody slyšitelný jen s uchem téměř u stěny. Původní hluk, holé plastové stoupačky (klesačky), mne lekal i dva metry od stěny. (Děkuji za rychlý servis - rychlé odbavení a doručení.)

Ověřený uživatel
4. 9. 2020

neskutečná změna ve zvuku

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.